Most viszem nem soká Hiénát megnézetni. :) Örülve van, hogy újabb jelentkező, már csak az kéne hogy meg is tartsa valaki (már kétszer adták vissza próbaidőről). Nem értem, miért nem kell a magyar embereknek egy fiatal, rettentően tünemény kutya. Ül, fekszik, visszajön, nem rombol lakásban, és annyira különleges hogy ha beledöglesz sem találsz még egy ilyen kutyát. Teljesen mindegy, örülök is meg nem is. Jó lenne azért ha lenne neki már gazdája, megérdemelné hogy valaki szeresse (nem arról van szó, hogy én nem szeretem, csak nem tudom megtartani). Zorával még nem tudom hogy mi lesz, ő már sajnos 6 éves és kicsit problémásabb kutya is, szerintem idős néni mellé lenne a legtökéletesebb, mert kis nyugis kutya. Remélem neki is lesz hamarosan családja, mert nagyon megérdemli. Mondjuk ő még chipezve sincsen, meg az oltásairól sem lehet semmit tudni, mivel az oltásija elkallódott valahová. Lényegtelen mondjuk, ezen könnyen lehet segíteni. :) (a képeken felül Hiéna, alul Zora)Update(13:31): nem jött be a Hiéna, kisebb kutyát szeretnének nála. :S


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése