2010. április 14., szerda

Megint

Bocsánat, hogy mostanában csak zenéket postolok. Annyi mindent ki akarok itt önteni magamból, de egyszerűen nem megy. Csupán azért nem megy, mert nem akarok azokra a dolgokra gondolni. Szét vagyok csúszva. Teljesen. Ez a mozi fanatikusok éjszakája Dórival jót fog tenni (kivéve, ha rosszul sül el a dolog, mint tavaly...). Mindegy is, lényegtelen. Bevettem a mai adag leszarom tablettát, innentől nem érdekel semmi (bár megjegyzem nem nagyon használ, és ugyanúgy baszogat mindenki...)
Itt a zene:
Szöveg ITT, ha érdekel valakit.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése