2010. május 16., vasárnap

Örögbefogadó nap

Már rég jelentkeztem, de nem volt kedvem írni. Tegnap volt az örökbefogadó nap. Hiénát nem vitték el, de Igort, a három lábú kutyust egy egész jó hozzáállású csajszi örökbe fogadta (vagyis még csak ideiglenesbe, de ahogy elnéztem teljesen szerelmes lett a kutyába, szóval szerintem megtartja). Mivel esett az eső, nem maradtunk hatig, ameddig tartott volna ez az egész, csak négyig. Mondjuk így is ötre értem haza, utána meg loholtam át Rebiékhez, mert a nagybátyámnak szülinapja volt, ott volt az egész család, én megy most is kutyáztam... :D
Haza fel jól eláztunk, a nadrágom, a pulcsim, még a zoknim is csurom víz volt, pedig esernyővel mentem. Szuper, hogy pont most gyógyultam fel a náthámból, most megint megfáztam... Na mindegy, ha már az orrom folyik, legalább lázam is lehetne, hogy ne kelljen suliba mennem. :D
Jövő hét vasárnap erdei suli, másodikán viszont haza kell jönnöm a szintfelmérőmet megírni. Szívás, de anya felhívja a sulit, hogy nem írhatom-e meg később vagy hamarabb. Hátha nem kell hazavonatoznom. :)
Amúgy ma sem jobb az idő, szóval kurva ideges vagyok. -.-
Ja és a képen Igor van, sajnos a bal mellső lábát le kellett vágni, mert lebénult neki (egy kicsit látszik is a képen, hogy nem normálisak a lábujjai).

2010. május 11., kedd

I never meant to make you cry...

Nincs mit mondani... Egyszerűen imádom. Szöveg ITT (szóljatok, ha elegetek van Eminemből).

Ui.: Hiéna egyre ügyesebb, azt hiszem kezd egy kicsit komolyabban venni, meg jobban figyelni rám. Persze még mindig vannak mély pontok, de hát ez elfogadható.

2010. május 10., hétfő

Életmód nap és egyebek


Az életmód nap egész jó volt. :) Volt egy érdeklődő család Hiénára, de sajnos őket is elnyelte a Hiéna gazdi jelölt fekete lyuk (ez az egyik viccünk Judittal, mert minden ember, aki érdeklődik Hiénára, elmegy a "még átgondoljuk" szöveggel és eltűnik, ezért arra a következtetésre jutottunk, hogy van egy űr, ami el nyel minden embert aki örökbe akarja fogadni) :OxD
A képen Audrey kutyával van, aki Szilvi kutyusa. :)

Amúgy fasza, hogy egyik betegségből a másikba esek, most hogy tudok a háztartási kekszen kívül mást is enni, megfáztam. Csak egy sima orrfújós-torokfájós betegség, de akkor is szar. -.-
Ma megírtam az angol TZ-t, ami elég szarul sikerült, de talán meg lesz a hármas. Most, hogy hiányoztam, eléggé le vagyok maradva. Nem angolból, hanem minden másból. Mindegy, már úgyis már csak 2-3 tanítási hét van, ezalatt csak nem történik olyan hatalmas baj. :D Csak a sok igazolatlan órám miatt parázok, benne lesz a biziben, amit ugye vinni kell a beiratkozásra. :S Látni fogja azaz ember, aki 5 évig az osztályfőnököm lesz. :D Kellemes első benyomást fogok tenni, mondhatom. xD Na mindegy, remélem emiatt csak nem mondják azt, hogy mégsem vesznek fel... (legalábbis nagyon remélem)

2010. május 9., vasárnap

I can't be your Superman

[Intro]
Oooooh
You high baby
Yeah
Ya'
Talk to me
You want me to tell you something
Uh-huh
I know what you want to hear...

[Chorus A]
Cause, I know you want me baby, I think I want you too
"I think I love you baby", I think I love you too
I'm here to save you girl, come be in Shady's world
I want to grow together, let's let our love unfurl
You know you want me baby, you know I want you too
They call me superman, i'm here to rescue you
I want to save you girl, come be in Shady's world
"Ooooh boy you drive me crazy", bitch you make me hurl...

[Verse 1]
They call me superman, leap tall hoes in a single bound
I'm single now, got no ring on this finger now
I'd never let another chick bring me down, in a relationship
Save it bitch, babysit, you make me sick
Superman ain't savin' shit, girl you can jump on Shady's dick
Straight from the hip, cut to the chase, I tell a muthafuckin' slut, to her face
Play no games, say no names, ever since I broke up with what's her face
I'm a different man, kiss my ass, kiss my lips, bitch why ask
Kiss my dick, get my cash, i'd rather have you whip my ass
Don't put out, i'll put you out, won't get out, i'll push you out
Puss blew out, poppin' shit, wouldn't piss on fire to put you out
Am I too nice, buy you ice, bitch if you died, I wouldn't buy you life
What you tryin' to be my new wife, what you Mariah, fly through twice...

[Prechorus]
But I do know one thing though, bitches, they come they go
Saturday through Sunday, Monday, Monday through Sunday yo'
Maybe i'll love you one day, maybe we'll someday grow
Till then just sit your drunk ass on that fuckin' runway ho'...

[Chorus B]
Cause I can't be your Superman
Can't be your Superman
Can't be your Superman
Can't be your Superman
I can't be your Superman
Can't be your Superman
Can't be your Superman
Your Superman, your Superman...

[Verse 2]
Don't get me wrong, I love these ho's
It's no secret, everybody knows
Yeah we fucked, bitch so what, that's about as far as your buddy goes
We'll be friends, i'll call you again, i'll chase you around every bar you attend
Never know what kind of car i'll be in, we'll see how much you'll be partying then
You don't want that, neither do I, I don't want to flip when I see you with guys
Too much pride, between you and I
Not a jealous man, but females lie
But I guess that's just what sluts do, how could it ever be just us two
I'd never love you enough to trust you, we just met and I just fucked you...

[Prechorus]
But I do know one thing though, bitches, they come they go
Saturday through Sunday, Monday, Monday through Sunday yo'
Maybe i'll love you one day, maybe we'll someday grow
Till then just sit your drunk ass on that fuckin' runway ho'...


[Chorus A and Chorus B]

[Verse 3]
First thing you say, "I'm not fazed, I hang around big stars all day
I don't see what the big deal is anyways
You're just plain old Marshall to me"
Ooh ya' girl run that game
"Hailie Jade, I love that name, love that tatoo, what's that say"
"Rot in pieces, uh, that's great"
First off you don't know Marshall, at all so don't grow partial
That's ammo for my arsenal, i'll slap you off that barstool
There goes another lawsuit, leave handprints all across you
Good Lordy whoadie, you must be gone off that water bottle
You want what you can't have, ooh girl that's too damn bad
Don't touch what you can't grab, end up with two backhands
Put anthrax on a tampax, and slap you till you can't stand
Girl you just blew your chance, don't mean to ruin your plans...

[Prechorus]
But I do know one thing though, bitches, they come they go
Saturday through Sunday, Monday, Monday through Sunday yo'
Maybe i'll love you one day, maybe we'll someday grow
Till then just sit your drunk ass on that fuckin' runway ho'...

[Chorus A / Chorus B]

[Chorus B x2]

2010. május 7., péntek

Mai napom


Jaj, tegnap este alig tudtam elaludni, négykor még fent voltam, aztán már 9-kor keltem, mert le kellett vinni a kutyát. Szegény teli van energiával, most nem nagyon tudom kimozgatni szegényt, holnap már jó lesz. :) Valószínű, hogy viszem magammal az életmód napra is. :) Amúgy mostanság eléggé jól viselkedik, ennek hatására megint elkezdtem egy kicsit figyelmetlenebb lenni. Jó lenne, ha lenne bennem egy mérleg, ami a figyelmem meg a hibákat mérné, és ha a megengedett mérték alá esik, belém vezetné a 220-at (ennek hatására tuti jól nevelt kutyám lenne).
Most az esti sétánál meg talált egy sünt, először rávette magát, miután rájött, hogy ez nem jó ötlet, csak ugatta. :D
Amúgy meg voltam ma Tescoban, meg minden felé vásárolni. Kaptam is egy cipőt (nem tescos, nyugi! xD), mert nem nagyon volt tavaszi cipőm. :) Kicsit meglepődtem, hogy tetszik nekem egy ilyen cipő, de hát nincs mit tenni. :D

Ja, amúgy zene már rég volt, szóval kaptok egyet, nehogy meghaljatok. :) Ezt hallgatom mostanában, már régi kedvenc, elég jóféle. :) (the most loneliest day of my life <3)  Zene ITT, szöveg pedig ITT, ha érdekel valakit. :)
Ui.: bepróbálkoztam egy kis pirítóssal, mert már tököm teli van a háztartási keksszel. Meglátjuk mi lesz, ha kihányom akar nincs mit tenni. :S (foghagymát nem tettem rá, ennyire bátor nem voltam :D)

Update(23:27): amúgy a képen a másik kutya Hiéna mellett a Dollár. Na jó éjszakát.

2010. május 6., csütörtök

Nincs cím xD

A lelkiismeret nagy úr. Tök szarul érzem magam, hogy most kevesebbet foglalkozok az ebbel. Az egy dolog, h kevesebbet sétálok vele, mert nehezemre felállni, de itthon sem játszok vele. Most is itt ül és néz. Szegénykém. De hát annyira rosszul vagyok, csak feküdni van kedvem, enni sem ettem kb semmit. Remélem hamar felépülök, és akkor bepótolok mindent szegénykémnek. :)
Amúgy nincs semmi érdekes, unom az agyam, nem csinálok semmit egész nap és ez nem kóser nekem. Még olvasni sincs kedvem, pedig azt nagyon szeretek. Battle Royale-hoz sincs kedvem (mondjuk másodjára már nem is olyan érdesek), sem a kutyás könyvhöz. Amúgy kutyás könyvet mindig olvasok párhuzamosan a szórakoztató könyvem mellé. :D
Remélem azért a ZöldZebrás életmód napra jobban leszek, mert már megígértem hogy megyek, számítanak rám.
Na most megyek, mert már megint csak a semmiről beszélek, összeszedem magam, és foglalkozok kicsit ezzel az ördöggel.
Ui.: a képen a kutyát nem ismerem, de olyan cuki, nem hagyhattam ki. :)

2010. május 5., szerda

Eső nélkül nincs szivárvány

Sajnos kihánytam a kekszet is, jelenleg nincs semmi a hasamban. Nagyon éhes vagyok, de nem merek enni egy falatot sem, nem szeretek hányni. Esetleg később megpróbálom a főtt krumplit, de ha az is ki jön, akkor koplalok. Ráadásul el is áztam. Kutya séta közben hatalmas eső lett, csavarni lehetett a gatyámból a vizet, de nem baj, a Hiéna nagyon élvezte. :) Elakarta kapni az esőcseppeket, meg belehempergett a pocsolyákba. :) Én meg örültem neki, hogy valaki végre megnevetett ebben a nagy betegségben. :) Amúgy frissítettem a Hiéna oldalt, nem sok mindent változtattam meg, csak néhány mondatot kivettem a szövegből, meg nem raktam be az összes képet (persze a Gallery Site-os galériát belinkeltem).
Tervezem, hogy megint elkezdem nézni a Halottnak a csók-ot. Nagyon szeretem, olyan bolond sorozat mint én. :)

Szerda

Sajnos beteg vagyok. Reggel hánytam, azóta is mindent csak a háztartási kekszet nem. :S Elég szar, folyamatos hányinger, fejfájás, gyomorégés, a hasam is megy. A kutyát meg ugye kell sétáltatni, nincs mit tenni, pedig legszívesebben meg sem mozdulnék (ha fekszem annyira nem durva). Suliban sem voltam, holnap sem megyek, pénteken meg amúgy sincsen suli, szóval nem maradtam le sok mindenről, hála az égnek. :) Ja suli, a töri felelésem négyes lett, nagyon örültem neki. Még csinálnom kell kiselőadást és akkor már le tudnak zárni. ^^
Amúgy nagyon büszke vagyok, Hiénának már nagyon szépen meg a szlalom is. Összeszedtem, hogy milyen trükköket tud.
Alapengedelmesség: ül; fekszik, marad és a lábnál követés úgy-ahogy. Trükkök: pacsi mindkét manccsal, pörög, szlalom. ^^ Annyira nem orbitálisan sok dolog, de én rettentő büszke vagyok rá, mert ezeket becsülettel tudja (még a marad nem tökéletes), és hála az égnek nagyon gyorsan tanul. :)
Ui.: ezt a zenét érdemes meghallgatni, nem csipázom ezt a stílust, de ez a zene tényleg jó :) Itt a dal és a szöveg.

2010. május 3., hétfő

Három a kutya igazság

A cím nem igazán helyes, mert nem igazság, hanem hír, de ez így frappáns és vicces. xD
Első hír, hogy meghívtak minket (ZZ) a Szent István parkban lévő életmód napra. Május 8-án lesz (most szombat), 10-18 óráig. :) Akinek van kedve, nyugodtan jöjjön ki, nézze meg, veszteni nem fog semmit. Részletek ITT. Jha, és még annyit, hogy a közgyűlésen meghívtak tagnak, szóval most már hivatalos ZöldZebrás vagyok. :)
A kikvez-ről (a kutya kiképző tanfolyam ^^), hogy nagyon-nagyon jó volt. Sok mindent megtudtam, kicsit zavaros még, és rengeteget kell még tanulnom, de haladok a cél felé. ;) Hiénát is kicsit megreguláztam most, mert eléggé el volt már kanászodva. :P Ez volt a második eb hír.
A harmadik eb hír az, hogy Hiénának valami ádáz gazfickó kiszedett egy darabot a füléből. :S Nem kell ám szó szerint venni, csak valaki megkapta, és most ott egy seb. Nem feltűnő, nekem sem tűnt fel, csak megsimogattam és érezni lehetett (először azt hittem, hogy csak sáros). Gondolom neki sem tűnhetett fel annyira, mert játék közben nem nagyon sírt, a fülben nincs annyira ideg. Azon viszont csodálkozom, hogy nem vérzett. Nah mindegy, feleslegesen nem szaporítom itt a szót, megyek tanulni, mert már fél 8 és holnap felelek. :O

2010. április 30., péntek

Kutyakiképzés

Mehetek a kutyakiképzőre! :) Nagyon boldog vagyok tőle, holnap 8.30-ra megyek a Népszigeti kutyasuliba. :) Ráadásul megkaptam az értesítőt a Petrikből, tuti felvettek, 9A-s leszek. :) Szóval most kis boldogság, van rossz is, de nem érdekel. :)
Amúgy, elhatároztam, hogy elkezdek John&John-t fordítani, már le is szedtem néhány jó betűtípust hozzá (aztán lehet egyet kettőt lefordítok, és nem is teszem közzé, mert megunom, soha nem lehet tudni, ha mégsem ez lesz, akkor feltétlen leírom ide annak a blognak a címét is).

2010. április 28., szerda

Sok minden :)

Nagyon-nagyon rég írtam, pedig nagyon-nagyon sok jó (és rossz) dolog történt velem mostanság. Ez a hétvégém kicsit hosszúra sikeredett. Pénteken mozi fanatikusok éjszakája Dórival. Jó volt, a negyedik film után ki is döglöttünk és spuriztunk haza. A következő filmeket néztük: Hogy neveld a sárkányodat 3D, a Minden kút Rómába vezet, Alice csodaországban 3D és a Sötétség határán. Jó volt mind, 2500 Ft-ért simán megérte, a karszalag még mindig rajtam van. :) Szombaton szunya volt, anya keltett olyan 3 óra fele, hogy most már lassan kelljek fel ebédelni. Vasárnap nem ugye gazdikereső napokon voltam. ^^ Hiéna még mindig nem kellett senkinek, egy lány volt rá érdeklődő, de ő végül is azt mondta, hogy még meggondolja és eltűnt. :O Mindegy, örökbe adtunk 2 kölyköt, a Bénit, Őzikét, Adélt meg Roli-t. Majdnem a Zorát is, ő rajta nagyon gondolkodott egy idős pár, de végül is nem vitték el (sajnos).
A kutyakiképzőre úgy néz ki, hogy megyek. Kiderült, hogy nem 27e, csak 13e valamennyi. Ennyit meg szerintem anya ki tud fizetni. Ha megyek, utána lesz egy nyáron (ugyan ilyen, ennek a folytatása), azt a ballagási pénzemből ki tudom fizetni. Utána el kell végeznem egy alap, meg középfokot egy kutyával. Azt nem tudom, hogy milyen kutyával megyek, valószínű a Hiénával. Ha jól tudom mehetek majd ingyen, részleteket még nem tudok. Utána megfigyelő, segítő, majd teljes jogú kiképző lehetek. :) Ahhoz, hogy csoportot kapjak, esetleg taníthassak be kell töltenem a 18-at, vagy legalábbis a 16-ot.
Majd még posztolok holnap ha minden jól megy, zene most nincs. :):O

2010. április 21., szerda

Beautiful

Hát igen, nincs mit mondani. A szám címe el árul mindent. (igen, gyönyörű)
Szöveg ITT, ha valakit érdekel.

2010. április 17., szombat

Nap

Ma volt gazdikereső, Hiéna nem kellett senkinek. :( 2 kölyköt adtunk örökbe, abból az egyik szerintem nagyon rossz helyre ment, na mindegy, Jutka tudja... Lesz még egy jövőhéten is, ott azt mondják nagyobb az esély, mert az nagyobb keretű. Remélem így van, jó lenne már gazdit találni szegénykémnek. Amúgy Vili elment Németországba gazdihoz hála az égnek (bár kicsit fáj a szívem, hogy én nem fogadhatom örökbe).
Amúgy hulla vagyok, meg ideges is. Minden bajom van most, de leszarom. :D Annyi baj legyen, tojok a tanulásra, tojok a vácis napokra. Mindenki tojik rám, akkor én is mindenkire.
Amúgy kén 27e forint elsejéig, hogy kiképző lehessek és később taníthassak kutya suliban (tudniillik ez nagy álmom). :)

2010. április 14., szerda

Megint

Bocsánat, hogy mostanában csak zenéket postolok. Annyi mindent ki akarok itt önteni magamból, de egyszerűen nem megy. Csupán azért nem megy, mert nem akarok azokra a dolgokra gondolni. Szét vagyok csúszva. Teljesen. Ez a mozi fanatikusok éjszakája Dórival jót fog tenni (kivéve, ha rosszul sül el a dolog, mint tavaly...). Mindegy is, lényegtelen. Bevettem a mai adag leszarom tablettát, innentől nem érdekel semmi (bár megjegyzem nem nagyon használ, és ugyanúgy baszogat mindenki...)
Itt a zene:
Szöveg ITT, ha érdekel valakit.

2010. április 12., hétfő

Gorillaz

 Van ennél jobb is, de ez kommunálisabb mint például a 12D3. Lényegtelen, jó mint minden Gorillaz, érdemes meghallhatni.
És itt a szöveg ha érdekel valakit:

Slow it down some no split clown
Bum, your old hit sound dumb, hold it now, crown 'em
Where you found them at got 'em 'round town
Coulda drowned in it woulda floated bloated
Voted sugar coated loaded hip shooter

Draw for the poor free coffee at the banks
Hit through the straw none more for me, thanks
That blanks the raw that dang sure stank lit
Sank passed the pit for more hardcore prank spit

Crank it on blast roll past front street
Blew the whole spot like some old ass with skunk meat
These kids is too fast, juiced off a junk treat
Who could get looser off a crunk or a funk beat?

Something's starting today
Where did he go? Why you wanted to be?
Well you know, november has come
When it's gone away...

Something's starting today
Where did he go? Why you wanted to be?
Well you know, november has come
When it's gone away...

(baha) Can you dig it like a spigot
My guess is yes you can like, can I kick it, wicked
Liquor shot, if you happy and u know it
As you clap your hands to the thick snot of a poet flow it

Broke a pen and i'm in cope hymen
Dope or rhymin all worth it then the hope diamond
Required off the black market or wire tappin'
Couldn't target a jar of spit the rapid fire spark lit

A rapper bug zapper
And it don't matter after if they's a thug or a dapper
Plug yer trap or it's maximum exposure
The beast got family in numbers asking 'em for closure

Aw, send 'em a gun an tell em clean it
Then go get the nun who said her son didn't mean it
She wore a filled-in thong a billabong
And said, nah, fo'realla the Villain on a Gorilla jawn?

Something's starting today
Where did he go? Why you wanted to be?
Well you know, november has come
When it's gone away...

Something's starting today
Where did he go? Why you wanted to be?
Well you know, november has come
When it's gone away...

When it's
When it's gone away

2010. április 11., vasárnap

Egy újjabb csepp

De rég posztoltam már. :O Nem baj, úgysem történik velem semmi sem. Olyan dolgok jöttem fel bennem, amikre nem számítottam. Nem is gondoltam volna, hogy egyszer majd így érzek... Na mindegy.
Abba kéne már ezt hagynom. Az önzőzést, a köcsögösködést, a saját magam álltatását. Hogy én milyen jó ember vagyok, meg milyen kedves, önzetlen. A lófaszt. Egy hálátlan, undok, önző, lusta kurva vagyok. Tudom, hogy ez vagyok, de nem akarom elfogadni, sőtt nem is fogadom el. Nem veszem tudomásul, ezért nem változok. Pedig kéne, mert ha így folytatom, senki nem fog hozzám szólni. Még a saját anyám se (pedig az már elég súlyos... :O). Tehát holnaptól személyiség megváltoztató program következik. Nem mehet ez így tovább. Ha mások nem utálnak meg, majd én magamat. (és az akasztást az emberek 80%-a túléli és heges nyakkal él tovább...)
Ja amúgy, szerelmes vagyok.

2010. április 6., kedd

Happy easter!

Kicsit késve ugyan, de kellemes húsvéti ünnepeket. :)
(bocsánat, de nem nagyon volt időm postolni)

2010. április 4., vasárnap

Egy csepp zene

Cultivate your hunger
Before you idealize
Motivate your hunger
To make them all realize
Climbing the montain
Never coming down?
Breaking in to the contents
Never falling down

My knee is still shaking
Like i was twelve
Sneaking out the classroom
By the back door
A man railed at me twice
But i didn't care
Waiting is wasting
For people like me

Don't try to live so wise
Don't cry cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
Cause you will hate yourself in the end

Don't try to live so wise
Don't cry cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
Cause you will hate yourself in the end

You say dreams are dreams
I'am the play in the full
Anymore
You say cause still of my soul

Don't try to live so wise
Don't cry cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
Cause you will hate yourself in the end

Don't try to live so wise
Don't cry cause you're so right
Don't dry with fakes or fears
Cause you will hate yourself in the end

Cause you will hate yourself in the end
Cause you will hate yourself in the end
Cause you will hate yourself in the end
Cause you will hate yourself in the end

2010. április 1., csütörtök

Kutymorgók

Most viszem nem soká Hiénát megnézetni. :) Örülve van, hogy újabb jelentkező, már csak az kéne hogy meg is tartsa valaki (már kétszer adták vissza próbaidőről). Nem értem, miért nem kell a magyar embereknek egy fiatal, rettentően tünemény kutya. Ül, fekszik, visszajön, nem rombol lakásban, és annyira különleges hogy ha beledöglesz sem találsz még egy ilyen kutyát. Teljesen mindegy, örülök is meg nem is. Jó lenne azért ha lenne neki már gazdája, megérdemelné hogy valaki szeresse (nem arról van szó, hogy én nem szeretem, csak nem tudom megtartani). Zorával még nem tudom hogy mi lesz, ő már sajnos 6 éves és kicsit problémásabb kutya is, szerintem idős néni mellé lenne a legtökéletesebb, mert kis nyugis kutya. Remélem neki is lesz hamarosan családja, mert nagyon megérdemli. Mondjuk ő még chipezve sincsen, meg az oltásairól sem lehet semmit tudni, mivel az oltásija elkallódott valahová. Lényegtelen mondjuk, ezen könnyen lehet segíteni. :) (a képeken felül Hiéna, alul Zora)

Update(13:31): nem jött be a Hiéna, kisebb kutyát szeretnének nála. :S

Frappáns cím :P

Sziasztok! Liza a nevem, de ha hozzám akarsz szólni akkor lizamiza. Nem biztos, hogy visszaszólok, mert enyhén diszlexiás vagyok (vannak olyan szavak, amiket csak szótagolva tudok kimondani), ráadásul még dadogok is néha. Emiatt eleget szívattak, oltottak és piszkáltak már, szóval jobbnak látom inkább meg sem szólalni. Ráadásul az egyik legjobb barátnőm egy extra szép, extra vicces, extra pletykás, extra népszerű leányzó. Mellette kicsit elnyomva érzem magam (nem csak annak érzem magam, hanem el is vagyok nyomva). Kettesben elvagyunk, de ha már egy másik homo sapiens ott van, akkor én levegőnek vagyok nézve (legtöbb esetben még levegőnek sem, inkább csak egy oxigén molekulának).
Az írással hála istennek nincsenek problémáim, így úgy döntöttem, blogot nyitok. Sokan neveztek már elmebetegnek, bolondnak fogyatékosnak, pedig egyik sem vagyok (szerintem). Esetleg egy kicsit fura, de ez első ránézésre nem tűnik fel senkinek. Sőt, még második ránézésre sem, de (utálom ezt a szót, mindenhol ott van és csak bonyodalmat, ergo rossz dolgot sugall) ha kicsit jobban megismersz, feltűnhet hogy vannak fura szokásaim. Ezek nem szokták zavarni az embereket, nem közösítenek ki érte, maximum kicsit megmosolyognak. Apropó kiközösítés. Nem utál engem senki az égvilágon (gondolom én...), de nem is éppen rajong értem az emberiség. Inkább olyan elvagyok kategória, ha ott vagyok akkor ott vagyok, de ha éppen nem, akkor sem hiányzok túlzottan senkinek.
Nem vagyok az a hű de nagy depressziós fajta, de hajlamos vagyok (mindig) a dolgok rossz oldalát nézni, és nem értek egyet azokkal, akik azt mondják, hogy egy tininek nem lehetnek problémái. Igen is lehetnek. Nem biztos, hogy világ rengető, embereket megríkató problémák, de a probléma az probléma akármekkora is. Az én szüleim hat éves korom óta nem élnek együtt, mivel kiderült hogy édesapám mégse annyira apa típus. Édesanyám nevel engem meg nővérem, és nem mondhatni hogy jól élünk. Nem nyomorgunk, de ha már kicsit többet költünk bizony előfordul hogy kényszer diétát kell folytatnunk... Ezt még fokozza az, hogy én vagyok a család fekete báránya. Nem vagyok annyira jól nevelt mint a nővérem, nem ugrok minden hétvégén hogy felporszívózhassak vagy elmosogathassak, hanem inkább ülök (vagy fekszem) a szobámban és olvasok Nem vagyok annyira jó tanuló mint a nővérem. Nem vagyok hülyébb nála (csak ezt sajnos rajtam kívül senki nem tudja) csak éppen a fent említett enyhe "betegség" miatt bizony vannak tanulási nehézségeim. Mert hát hogy tanuljam meg az anyagot, ha el sem tudom rendesen olvasni? Mindegy is, lényegtelen. Nővérem jobb, szebb, tehetségesebb(nek vélt), és ezt édesanyám nem rest a tudomásomra hozni. Ebből következik, hogy itthon sem beszélek túl sokat. És mivel amúgy sem beszélek túl sokat, igen csendes lánynak vagyok nyilvántartva (mondjuk van egy-két ember, akiket nem zavar hogy néhány szót szótagolok, vagy hogy nem helyes sorrendben mondom a szavakat). Pedig lenne ám mondanivalóm rendesen (most is kisregényt írok...), csak hát soha senkinek nincs türelme vagy kedve vagy nem is tudom mije engem végig hallgatni. Nincs extra nagy humorom meg amúgy is: kit érdekel ez az idióta, állandóan hülyeségeket mond. Milyen gáz már, hogy nem pasikról meg az aktuális mániáról beszél, hanem inkább könyvekről vagy kutyákról.
Apropó kutyák. Imádom őket. Sokkal jobban elvagyok velük, mint az emberekkel. Nem néznek rád hülyén ha kicsit más vagy, nem kérnek semmit csak néha egy kis simit és cserébe olyan szeretet kapsz amit egy hominidae (emberféle) soha de soha nem tud neked megadni. Van is belőle bőven elég. Bár hivatalosan csak egy eb van a tulajdonomban, de mindig van egy kiadó hely egy-egy jószág számára (ideiglenes befogadó vagyok, ami annyit takar, hogy befogadok kutyákat amíg nem lesz végleges gazdi).
Na jól van, elég volt már a jóból mára. Ha elolvastad köszönöm (és gratulálok), ha meg nem, akkor ezt sem olvasod, szóval nem sokat vesztesz. Ha ezek után nem gondolsz bolondnak, elmeháborodottnak, totál idiótának (mint az emberek nagy része) akkor meg még tapsot is kapsz. :)