Mehetek a kutyakiképzőre! :) Nagyon boldog vagyok tőle, holnap 8.30-ra megyek a Népszigeti kutyasuliba. :) Ráadásul megkaptam az értesítőt a Petrikből, tuti felvettek, 9A-s leszek. :) Szóval most kis boldogság, van rossz is, de nem érdekel. :)
Amúgy, elhatároztam, hogy elkezdek John&John-t fordítani, már le is szedtem néhány jó betűtípust hozzá (aztán lehet egyet kettőt lefordítok, és nem is teszem közzé, mert megunom, soha nem lehet tudni, ha mégsem ez lesz, akkor feltétlen leírom ide annak a blognak a címét is).

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése