2010. május 16., vasárnap

Örögbefogadó nap

Már rég jelentkeztem, de nem volt kedvem írni. Tegnap volt az örökbefogadó nap. Hiénát nem vitték el, de Igort, a három lábú kutyust egy egész jó hozzáállású csajszi örökbe fogadta (vagyis még csak ideiglenesbe, de ahogy elnéztem teljesen szerelmes lett a kutyába, szóval szerintem megtartja). Mivel esett az eső, nem maradtunk hatig, ameddig tartott volna ez az egész, csak négyig. Mondjuk így is ötre értem haza, utána meg loholtam át Rebiékhez, mert a nagybátyámnak szülinapja volt, ott volt az egész család, én megy most is kutyáztam... :D
Haza fel jól eláztunk, a nadrágom, a pulcsim, még a zoknim is csurom víz volt, pedig esernyővel mentem. Szuper, hogy pont most gyógyultam fel a náthámból, most megint megfáztam... Na mindegy, ha már az orrom folyik, legalább lázam is lehetne, hogy ne kelljen suliba mennem. :D
Jövő hét vasárnap erdei suli, másodikán viszont haza kell jönnöm a szintfelmérőmet megírni. Szívás, de anya felhívja a sulit, hogy nem írhatom-e meg később vagy hamarabb. Hátha nem kell hazavonatoznom. :)
Amúgy ma sem jobb az idő, szóval kurva ideges vagyok. -.-
Ja és a képen Igor van, sajnos a bal mellső lábát le kellett vágni, mert lebénult neki (egy kicsit látszik is a képen, hogy nem normálisak a lábujjai).

2010. május 11., kedd

I never meant to make you cry...

Nincs mit mondani... Egyszerűen imádom. Szöveg ITT (szóljatok, ha elegetek van Eminemből).

Ui.: Hiéna egyre ügyesebb, azt hiszem kezd egy kicsit komolyabban venni, meg jobban figyelni rám. Persze még mindig vannak mély pontok, de hát ez elfogadható.

2010. május 10., hétfő

Életmód nap és egyebek


Az életmód nap egész jó volt. :) Volt egy érdeklődő család Hiénára, de sajnos őket is elnyelte a Hiéna gazdi jelölt fekete lyuk (ez az egyik viccünk Judittal, mert minden ember, aki érdeklődik Hiénára, elmegy a "még átgondoljuk" szöveggel és eltűnik, ezért arra a következtetésre jutottunk, hogy van egy űr, ami el nyel minden embert aki örökbe akarja fogadni) :OxD
A képen Audrey kutyával van, aki Szilvi kutyusa. :)

Amúgy fasza, hogy egyik betegségből a másikba esek, most hogy tudok a háztartási kekszen kívül mást is enni, megfáztam. Csak egy sima orrfújós-torokfájós betegség, de akkor is szar. -.-
Ma megírtam az angol TZ-t, ami elég szarul sikerült, de talán meg lesz a hármas. Most, hogy hiányoztam, eléggé le vagyok maradva. Nem angolból, hanem minden másból. Mindegy, már úgyis már csak 2-3 tanítási hét van, ezalatt csak nem történik olyan hatalmas baj. :D Csak a sok igazolatlan órám miatt parázok, benne lesz a biziben, amit ugye vinni kell a beiratkozásra. :S Látni fogja azaz ember, aki 5 évig az osztályfőnököm lesz. :D Kellemes első benyomást fogok tenni, mondhatom. xD Na mindegy, remélem emiatt csak nem mondják azt, hogy mégsem vesznek fel... (legalábbis nagyon remélem)

2010. május 9., vasárnap

I can't be your Superman

[Intro]
Oooooh
You high baby
Yeah
Ya'
Talk to me
You want me to tell you something
Uh-huh
I know what you want to hear...

[Chorus A]
Cause, I know you want me baby, I think I want you too
"I think I love you baby", I think I love you too
I'm here to save you girl, come be in Shady's world
I want to grow together, let's let our love unfurl
You know you want me baby, you know I want you too
They call me superman, i'm here to rescue you
I want to save you girl, come be in Shady's world
"Ooooh boy you drive me crazy", bitch you make me hurl...

[Verse 1]
They call me superman, leap tall hoes in a single bound
I'm single now, got no ring on this finger now
I'd never let another chick bring me down, in a relationship
Save it bitch, babysit, you make me sick
Superman ain't savin' shit, girl you can jump on Shady's dick
Straight from the hip, cut to the chase, I tell a muthafuckin' slut, to her face
Play no games, say no names, ever since I broke up with what's her face
I'm a different man, kiss my ass, kiss my lips, bitch why ask
Kiss my dick, get my cash, i'd rather have you whip my ass
Don't put out, i'll put you out, won't get out, i'll push you out
Puss blew out, poppin' shit, wouldn't piss on fire to put you out
Am I too nice, buy you ice, bitch if you died, I wouldn't buy you life
What you tryin' to be my new wife, what you Mariah, fly through twice...

[Prechorus]
But I do know one thing though, bitches, they come they go
Saturday through Sunday, Monday, Monday through Sunday yo'
Maybe i'll love you one day, maybe we'll someday grow
Till then just sit your drunk ass on that fuckin' runway ho'...

[Chorus B]
Cause I can't be your Superman
Can't be your Superman
Can't be your Superman
Can't be your Superman
I can't be your Superman
Can't be your Superman
Can't be your Superman
Your Superman, your Superman...

[Verse 2]
Don't get me wrong, I love these ho's
It's no secret, everybody knows
Yeah we fucked, bitch so what, that's about as far as your buddy goes
We'll be friends, i'll call you again, i'll chase you around every bar you attend
Never know what kind of car i'll be in, we'll see how much you'll be partying then
You don't want that, neither do I, I don't want to flip when I see you with guys
Too much pride, between you and I
Not a jealous man, but females lie
But I guess that's just what sluts do, how could it ever be just us two
I'd never love you enough to trust you, we just met and I just fucked you...

[Prechorus]
But I do know one thing though, bitches, they come they go
Saturday through Sunday, Monday, Monday through Sunday yo'
Maybe i'll love you one day, maybe we'll someday grow
Till then just sit your drunk ass on that fuckin' runway ho'...


[Chorus A and Chorus B]

[Verse 3]
First thing you say, "I'm not fazed, I hang around big stars all day
I don't see what the big deal is anyways
You're just plain old Marshall to me"
Ooh ya' girl run that game
"Hailie Jade, I love that name, love that tatoo, what's that say"
"Rot in pieces, uh, that's great"
First off you don't know Marshall, at all so don't grow partial
That's ammo for my arsenal, i'll slap you off that barstool
There goes another lawsuit, leave handprints all across you
Good Lordy whoadie, you must be gone off that water bottle
You want what you can't have, ooh girl that's too damn bad
Don't touch what you can't grab, end up with two backhands
Put anthrax on a tampax, and slap you till you can't stand
Girl you just blew your chance, don't mean to ruin your plans...

[Prechorus]
But I do know one thing though, bitches, they come they go
Saturday through Sunday, Monday, Monday through Sunday yo'
Maybe i'll love you one day, maybe we'll someday grow
Till then just sit your drunk ass on that fuckin' runway ho'...

[Chorus A / Chorus B]

[Chorus B x2]

2010. május 7., péntek

Mai napom


Jaj, tegnap este alig tudtam elaludni, négykor még fent voltam, aztán már 9-kor keltem, mert le kellett vinni a kutyát. Szegény teli van energiával, most nem nagyon tudom kimozgatni szegényt, holnap már jó lesz. :) Valószínű, hogy viszem magammal az életmód napra is. :) Amúgy mostanság eléggé jól viselkedik, ennek hatására megint elkezdtem egy kicsit figyelmetlenebb lenni. Jó lenne, ha lenne bennem egy mérleg, ami a figyelmem meg a hibákat mérné, és ha a megengedett mérték alá esik, belém vezetné a 220-at (ennek hatására tuti jól nevelt kutyám lenne).
Most az esti sétánál meg talált egy sünt, először rávette magát, miután rájött, hogy ez nem jó ötlet, csak ugatta. :D
Amúgy meg voltam ma Tescoban, meg minden felé vásárolni. Kaptam is egy cipőt (nem tescos, nyugi! xD), mert nem nagyon volt tavaszi cipőm. :) Kicsit meglepődtem, hogy tetszik nekem egy ilyen cipő, de hát nincs mit tenni. :D

Ja, amúgy zene már rég volt, szóval kaptok egyet, nehogy meghaljatok. :) Ezt hallgatom mostanában, már régi kedvenc, elég jóféle. :) (the most loneliest day of my life <3)  Zene ITT, szöveg pedig ITT, ha érdekel valakit. :)
Ui.: bepróbálkoztam egy kis pirítóssal, mert már tököm teli van a háztartási keksszel. Meglátjuk mi lesz, ha kihányom akar nincs mit tenni. :S (foghagymát nem tettem rá, ennyire bátor nem voltam :D)

Update(23:27): amúgy a képen a másik kutya Hiéna mellett a Dollár. Na jó éjszakát.

2010. május 6., csütörtök

Nincs cím xD

A lelkiismeret nagy úr. Tök szarul érzem magam, hogy most kevesebbet foglalkozok az ebbel. Az egy dolog, h kevesebbet sétálok vele, mert nehezemre felállni, de itthon sem játszok vele. Most is itt ül és néz. Szegénykém. De hát annyira rosszul vagyok, csak feküdni van kedvem, enni sem ettem kb semmit. Remélem hamar felépülök, és akkor bepótolok mindent szegénykémnek. :)
Amúgy nincs semmi érdekes, unom az agyam, nem csinálok semmit egész nap és ez nem kóser nekem. Még olvasni sincs kedvem, pedig azt nagyon szeretek. Battle Royale-hoz sincs kedvem (mondjuk másodjára már nem is olyan érdesek), sem a kutyás könyvhöz. Amúgy kutyás könyvet mindig olvasok párhuzamosan a szórakoztató könyvem mellé. :D
Remélem azért a ZöldZebrás életmód napra jobban leszek, mert már megígértem hogy megyek, számítanak rám.
Na most megyek, mert már megint csak a semmiről beszélek, összeszedem magam, és foglalkozok kicsit ezzel az ördöggel.
Ui.: a képen a kutyát nem ismerem, de olyan cuki, nem hagyhattam ki. :)

2010. május 5., szerda

Eső nélkül nincs szivárvány

Sajnos kihánytam a kekszet is, jelenleg nincs semmi a hasamban. Nagyon éhes vagyok, de nem merek enni egy falatot sem, nem szeretek hányni. Esetleg később megpróbálom a főtt krumplit, de ha az is ki jön, akkor koplalok. Ráadásul el is áztam. Kutya séta közben hatalmas eső lett, csavarni lehetett a gatyámból a vizet, de nem baj, a Hiéna nagyon élvezte. :) Elakarta kapni az esőcseppeket, meg belehempergett a pocsolyákba. :) Én meg örültem neki, hogy valaki végre megnevetett ebben a nagy betegségben. :) Amúgy frissítettem a Hiéna oldalt, nem sok mindent változtattam meg, csak néhány mondatot kivettem a szövegből, meg nem raktam be az összes képet (persze a Gallery Site-os galériát belinkeltem).
Tervezem, hogy megint elkezdem nézni a Halottnak a csók-ot. Nagyon szeretem, olyan bolond sorozat mint én. :)