2010. április 17., szombat

Nap

Ma volt gazdikereső, Hiéna nem kellett senkinek. :( 2 kölyköt adtunk örökbe, abból az egyik szerintem nagyon rossz helyre ment, na mindegy, Jutka tudja... Lesz még egy jövőhéten is, ott azt mondják nagyobb az esély, mert az nagyobb keretű. Remélem így van, jó lenne már gazdit találni szegénykémnek. Amúgy Vili elment Németországba gazdihoz hála az égnek (bár kicsit fáj a szívem, hogy én nem fogadhatom örökbe).
Amúgy hulla vagyok, meg ideges is. Minden bajom van most, de leszarom. :D Annyi baj legyen, tojok a tanulásra, tojok a vácis napokra. Mindenki tojik rám, akkor én is mindenkire.
Amúgy kén 27e forint elsejéig, hogy kiképző lehessek és később taníthassak kutya suliban (tudniillik ez nagy álmom). :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése