Nagyon-nagyon rég írtam, pedig nagyon-nagyon sok jó (és rossz) dolog történt velem mostanság. Ez a hétvégém kicsit hosszúra sikeredett. Pénteken mozi fanatikusok éjszakája Dórival. Jó volt, a negyedik film után ki is döglöttünk és spuriztunk haza. A következő filmeket néztük: Hogy neveld a sárkányodat 3D, a Minden kút Rómába vezet, Alice csodaországban 3D és a Sötétség határán. Jó volt mind, 2500 Ft-ért simán megérte, a karszalag még mindig rajtam van. :) Szombaton szunya volt, anya keltett olyan 3 óra fele, hogy most már lassan kelljek fel ebédelni. Vasárnap nem ugye gazdikereső napokon voltam. ^^ Hiéna még mindig nem kellett senkinek, egy lány volt rá érdeklődő, de ő végül is azt mondta, hogy még meggondolja és eltűnt. :O Mindegy, örökbe adtunk 2 kölyköt, a Bénit, Őzikét, Adélt meg Roli-t. Majdnem a Zorát is, ő rajta nagyon gondolkodott egy idős pár, de végül is nem vitték el (sajnos).
A kutyakiképzőre úgy néz ki, hogy megyek. Kiderült, hogy nem 27e, csak 13e valamennyi. Ennyit meg szerintem anya ki tud fizetni. Ha megyek, utána lesz egy nyáron (ugyan ilyen, ennek a folytatása), azt a ballagási pénzemből ki tudom fizetni. Utána el kell végeznem egy alap, meg középfokot egy kutyával. Azt nem tudom, hogy milyen kutyával megyek, valószínű a Hiénával. Ha jól tudom mehetek majd ingyen, részleteket még nem tudok. Utána megfigyelő, segítő, majd teljes jogú kiképző lehetek. :) Ahhoz, hogy csoportot kapjak, esetleg taníthassak be kell töltenem a 18-at, vagy legalábbis a 16-ot.
Majd még posztolok holnap ha minden jól megy, zene most nincs. :):O

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése