Jaj, tegnap este alig tudtam elaludni, négykor még fent voltam, aztán már 9-kor keltem, mert le kellett vinni a kutyát. Szegény teli van energiával, most nem nagyon tudom kimozgatni szegényt, holnap már jó lesz. :) Valószínű, hogy viszem magammal az életmód napra is. :) Amúgy mostanság eléggé jól viselkedik, ennek hatására megint elkezdtem egy kicsit figyelmetlenebb lenni. Jó lenne, ha lenne bennem egy mérleg, ami a figyelmem meg a hibákat mérné, és ha a megengedett mérték alá esik, belém vezetné a 220-at (ennek hatására tuti jól nevelt kutyám lenne).
Most az esti sétánál meg talált egy sünt, először rávette magát, miután rájött, hogy ez nem jó ötlet, csak ugatta. :D
Amúgy meg voltam ma Tescoban, meg minden felé vásárolni. Kaptam is egy cipőt (nem tescos, nyugi! xD), mert nem nagyon volt tavaszi cipőm. :) Kicsit meglepődtem, hogy tetszik nekem egy ilyen cipő, de hát nincs mit tenni. :D
Ja, amúgy zene már rég volt, szóval kaptok egyet, nehogy meghaljatok. :) Ezt hallgatom mostanában, már régi kedvenc, elég jóféle. :) (the most loneliest day of my life <3) Zene ITT, szöveg pedig ITT, ha érdekel valakit. :)
Ui.: bepróbálkoztam egy kis pirítóssal, mert már tököm teli van a háztartási keksszel. Meglátjuk mi lesz, ha kihányom akar nincs mit tenni. :S (foghagymát nem tettem rá, ennyire bátor nem voltam :D)
Update(23:27): amúgy a képen a másik kutya Hiéna mellett a Dollár. Na jó éjszakát.
Update(23:27): amúgy a képen a másik kutya Hiéna mellett a Dollár. Na jó éjszakát.



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése