Sajnos kihánytam a kekszet is, jelenleg nincs semmi a hasamban. Nagyon éhes vagyok, de nem merek enni egy falatot sem, nem szeretek hányni. Esetleg később megpróbálom a főtt krumplit, de ha az is ki jön, akkor koplalok. Ráadásul el is áztam. Kutya séta közben hatalmas eső lett, csavarni lehetett a gatyámból a vizet, de nem baj, a Hiéna nagyon élvezte. :) Elakarta kapni az esőcseppeket, meg belehempergett a pocsolyákba. :) Én meg örültem neki, hogy valaki végre megnevetett ebben a nagy betegségben. :) Amúgy frissítettem a Hiéna oldalt, nem sok mindent változtattam meg, csak néhány mondatot kivettem a szövegből, meg nem raktam be az összes képet (persze a Gallery Site-os galériát belinkeltem).
Tervezem, hogy megint elkezdem nézni a Halottnak a csók-ot. Nagyon szeretem, olyan bolond sorozat mint én. :)


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése