2010. május 16., vasárnap

Örögbefogadó nap

Már rég jelentkeztem, de nem volt kedvem írni. Tegnap volt az örökbefogadó nap. Hiénát nem vitték el, de Igort, a három lábú kutyust egy egész jó hozzáállású csajszi örökbe fogadta (vagyis még csak ideiglenesbe, de ahogy elnéztem teljesen szerelmes lett a kutyába, szóval szerintem megtartja). Mivel esett az eső, nem maradtunk hatig, ameddig tartott volna ez az egész, csak négyig. Mondjuk így is ötre értem haza, utána meg loholtam át Rebiékhez, mert a nagybátyámnak szülinapja volt, ott volt az egész család, én megy most is kutyáztam... :D
Haza fel jól eláztunk, a nadrágom, a pulcsim, még a zoknim is csurom víz volt, pedig esernyővel mentem. Szuper, hogy pont most gyógyultam fel a náthámból, most megint megfáztam... Na mindegy, ha már az orrom folyik, legalább lázam is lehetne, hogy ne kelljen suliba mennem. :D
Jövő hét vasárnap erdei suli, másodikán viszont haza kell jönnöm a szintfelmérőmet megírni. Szívás, de anya felhívja a sulit, hogy nem írhatom-e meg később vagy hamarabb. Hátha nem kell hazavonatoznom. :)
Amúgy ma sem jobb az idő, szóval kurva ideges vagyok. -.-
Ja és a képen Igor van, sajnos a bal mellső lábát le kellett vágni, mert lebénult neki (egy kicsit látszik is a képen, hogy nem normálisak a lábujjai).

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése