2010. május 11., kedd

I never meant to make you cry...

Nincs mit mondani... Egyszerűen imádom. Szöveg ITT (szóljatok, ha elegetek van Eminemből).

Ui.: Hiéna egyre ügyesebb, azt hiszem kezd egy kicsit komolyabban venni, meg jobban figyelni rám. Persze még mindig vannak mély pontok, de hát ez elfogadható.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése