Nincs mit mondani... Egyszerűen imádom. Szöveg ITT (szóljatok, ha elegetek van Eminemből).
Ui.: Hiéna egyre ügyesebb, azt hiszem kezd egy kicsit komolyabban venni, meg jobban figyelni rám. Persze még mindig vannak mély pontok, de hát ez elfogadható.
... és álmodni könnyű, egészen addig, amíg nem kell tennünk érte semmit.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése