A lelkiismeret nagy úr. Tök szarul érzem magam, hogy most kevesebbet foglalkozok az ebbel. Az egy dolog, h kevesebbet sétálok vele, mert nehezemre felállni, de itthon sem játszok vele. Most is itt ül és néz. Szegénykém. De hát annyira rosszul vagyok, csak feküdni van kedvem, enni sem ettem kb semmit. Remélem hamar felépülök, és akkor bepótolok mindent szegénykémnek. :)
Amúgy nincs semmi érdekes, unom az agyam, nem csinálok semmit egész nap és ez nem kóser nekem. Még olvasni sincs kedvem, pedig azt nagyon szeretek. Battle Royale-hoz sincs kedvem (mondjuk másodjára már nem is olyan érdesek), sem a kutyás könyvhöz. Amúgy kutyás könyvet mindig olvasok párhuzamosan a szórakoztató könyvem mellé. :D
Remélem azért a ZöldZebrás életmód napra jobban leszek, mert már megígértem hogy megyek, számítanak rám.
Na most megyek, mert már megint csak a semmiről beszélek, összeszedem magam, és foglalkozok kicsit ezzel az ördöggel.
Ui.: a képen a kutyát nem ismerem, de olyan cuki, nem hagyhattam ki. :)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése