2010. május 3., hétfő

Három a kutya igazság

A cím nem igazán helyes, mert nem igazság, hanem hír, de ez így frappáns és vicces. xD
Első hír, hogy meghívtak minket (ZZ) a Szent István parkban lévő életmód napra. Május 8-án lesz (most szombat), 10-18 óráig. :) Akinek van kedve, nyugodtan jöjjön ki, nézze meg, veszteni nem fog semmit. Részletek ITT. Jha, és még annyit, hogy a közgyűlésen meghívtak tagnak, szóval most már hivatalos ZöldZebrás vagyok. :)
A kikvez-ről (a kutya kiképző tanfolyam ^^), hogy nagyon-nagyon jó volt. Sok mindent megtudtam, kicsit zavaros még, és rengeteget kell még tanulnom, de haladok a cél felé. ;) Hiénát is kicsit megreguláztam most, mert eléggé el volt már kanászodva. :P Ez volt a második eb hír.
A harmadik eb hír az, hogy Hiénának valami ádáz gazfickó kiszedett egy darabot a füléből. :S Nem kell ám szó szerint venni, csak valaki megkapta, és most ott egy seb. Nem feltűnő, nekem sem tűnt fel, csak megsimogattam és érezni lehetett (először azt hittem, hogy csak sáros). Gondolom neki sem tűnhetett fel annyira, mert játék közben nem nagyon sírt, a fülben nincs annyira ideg. Azon viszont csodálkozom, hogy nem vérzett. Nah mindegy, feleslegesen nem szaporítom itt a szót, megyek tanulni, mert már fél 8 és holnap felelek. :O

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése