
Az életmód nap egész jó volt. :) Volt egy érdeklődő család Hiénára, de sajnos őket is elnyelte a Hiéna gazdi jelölt fekete lyuk (ez az egyik viccünk Judittal, mert minden ember, aki érdeklődik Hiénára, elmegy a "még átgondoljuk" szöveggel és eltűnik, ezért arra a következtetésre jutottunk, hogy van egy űr, ami el nyel minden embert aki örökbe akarja fogadni) :OxD
A képen Audrey kutyával van, aki Szilvi kutyusa. :)
Amúgy fasza, hogy egyik betegségből a másikba esek, most hogy tudok a háztartási kekszen kívül mást is enni, megfáztam. Csak egy sima orrfújós-torokfájós betegség, de akkor is szar. -.-
Ma megírtam az angol TZ-t, ami elég szarul sikerült, de talán meg lesz a hármas. Most, hogy hiányoztam, eléggé le vagyok maradva. Nem angolból, hanem minden másból. Mindegy, már úgyis már csak 2-3 tanítási hét van, ezalatt csak nem történik olyan hatalmas baj. :D Csak a sok igazolatlan órám miatt parázok, benne lesz a biziben, amit ugye vinni kell a beiratkozásra. :S Látni fogja azaz ember, aki 5 évig az osztályfőnököm lesz. :D Kellemes első benyomást fogok tenni, mondhatom. xD Na mindegy, remélem emiatt csak nem mondják azt, hogy mégsem vesznek fel... (legalábbis nagyon remélem)

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése