2010. május 5., szerda

Szerda

Sajnos beteg vagyok. Reggel hánytam, azóta is mindent csak a háztartási kekszet nem. :S Elég szar, folyamatos hányinger, fejfájás, gyomorégés, a hasam is megy. A kutyát meg ugye kell sétáltatni, nincs mit tenni, pedig legszívesebben meg sem mozdulnék (ha fekszem annyira nem durva). Suliban sem voltam, holnap sem megyek, pénteken meg amúgy sincsen suli, szóval nem maradtam le sok mindenről, hála az égnek. :) Ja suli, a töri felelésem négyes lett, nagyon örültem neki. Még csinálnom kell kiselőadást és akkor már le tudnak zárni. ^^
Amúgy nagyon büszke vagyok, Hiénának már nagyon szépen meg a szlalom is. Összeszedtem, hogy milyen trükköket tud.
Alapengedelmesség: ül; fekszik, marad és a lábnál követés úgy-ahogy. Trükkök: pacsi mindkét manccsal, pörög, szlalom. ^^ Annyira nem orbitálisan sok dolog, de én rettentő büszke vagyok rá, mert ezeket becsülettel tudja (még a marad nem tökéletes), és hála az égnek nagyon gyorsan tanul. :)
Ui.: ezt a zenét érdemes meghallgatni, nem csipázom ezt a stílust, de ez a zene tényleg jó :) Itt a dal és a szöveg.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése